Współpraca, odpowiedzialność, przedsiębiorczość, koncentracja na kliencie!

Kim jesteśmy?

Teletorium to detaliczna franczyzowa sieć punktów sprzedaży w centrach handlowych. Jesteśmy liderem rynku akcesoriów do telefonów. Etui, szkła, folie ochronne wraz z montażem, w tym zakresie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znaleźć można wszelkiego rodzaju akcesoria do telefonów. Również usługi telekomunikacyjne, elektronikę użytkową opartą o najnowsze technologie, urządzenia mobilne i akcesoria wraz z montażem. Zapewniamy serwis telefonów oraz profesjonalne doradztwo. Kompleksowa oferta dostosowana do każdego konsumenta a także rozpoznawalność marki Teletorium sprawiają że obsługujemy ponad 2 miliony klientów rocznie.

Biznes jest jak jazda na rowerze, nie utrzymasz równowagi stojąc w miejscu!

Posiadamy blisko 200 punktów sprzedaży detalicznej w całej Polsce i ciągle się rozwijamy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej TelForceOne S.A. - największego producenta i dystrybutora elektroniki użytkowej i akcesoriów do telefonów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku wyznaczamy nowe standardy. To zdobywane latami doświadczenie, otwartość na współpracę szeroka oferta i najwyższy standard obsługi klienta sprawiają że Teletorium to solidny partner biznesowy.

Wizja

Pragniemy być firmą pierwszego wyboru, dostępną w każdym zakątku Polski. Chcemy zainspirować Cię do kreatywnego wykorzystywania nowych technologii w codziennym życiu. Jako firma odpowiedzialna społecznie, wraz z naszymi partnerami będziemy stale udoskonalać nasze portfolio, aby było nie tylko atrakcyjne dla konsumenta ale i przyjazne środowisku.

Misja

Dostarczanie Ci każdego dnie wygodnych rozwiązań opartych o nowoczesne technologie które ułatwią Ci życie.

Tweets by teletorium